Talk:Mouse Lymph Node Movie 1: Difference between revisions
From Embryology
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 4: | Line 4: | ||
| valign="bottom"|{{Lymph Node Movie 3}} | | valign="bottom"|{{Lymph Node Movie 3}} | ||
| valign="bottom"|{{Lymph Node Movie 4}} | | valign="bottom"|{{Lymph Node Movie 4}} | ||
|- | |||
| valign="bottom"|{{Lymph Node Movie 5}} | | valign="bottom"|{{Lymph Node Movie 5}} | ||
| valign="bottom"|{{Lymph Node Movie 6}} | | valign="bottom"|{{Lymph Node Movie 6}} | ||
| valign="bottom"|{{Lymph Node Movie 7}} | | valign="bottom"|{{Lymph Node Movie 7}} | ||
|} | |} |