Template:Stage13ULicon120: Difference between revisions
From Embryology
(Created page with '{| |+'''Stage 13 (serial unlabelled images)''' |- | 120px | 120px | 120px | [[File…') |
No edit summary |
||
Line 9: | Line 9: | ||
| [[File:Stage_13_image_006.jpg|120px]] | | [[File:Stage_13_image_006.jpg|120px]] | ||
| [[File:Stage_13_image_007.jpg|120px]] | | [[File:Stage_13_image_007.jpg|120px]] | ||
|- | |||
| [[:File:Stage_13_image_001.jpg|1]] | |||
| [[:File:Stage_13_image_002.jpg|2]] | |||
| [[:File:Stage_13_image_003.jpg|3]] | |||
| [[:File:Stage_13_image_004.jpg|4]] | |||
| [[:File:Stage_13_image_005.jpg|5]] | |||
| [[:File:Stage_13_image_006.jpg|6]] | |||
| [[:File:Stage_13_image_007.jpg|7]] | |||
|- | |- | ||
| [[File:Stage_13_image_008.jpg|120px]] | | [[File:Stage_13_image_008.jpg|120px]] | ||
Line 17: | Line 25: | ||
| [[File:Stage_13_image_013.jpg|120px]] | | [[File:Stage_13_image_013.jpg|120px]] | ||
| [[File:Stage_13_image_014.jpg|120px]] | | [[File:Stage_13_image_014.jpg|120px]] | ||
|- | |||
| [[:File:Stage_13_image_008.jpg|8]] | |||
| [[:File:Stage_13_image_009.jpg|9]] | |||
| [[:File:Stage_13_image_010.jpg|10]] | |||
| [[:File:Stage_13_image_011.jpg|11]] | |||
| [[:File:Stage_13_image_012.jpg|12]] | |||
| [[:File:Stage_13_image_013.jpg|13]] | |||
| [[:File:Stage_13_image_014.jpg|14]] | |||
|- | |- | ||
| [[File:Stage_13_image_015.jpg|120px]] | | [[File:Stage_13_image_015.jpg|120px]] | ||
Line 25: | Line 41: | ||
| [[File:Stage_13_image_020.jpg|120px]] | | [[File:Stage_13_image_020.jpg|120px]] | ||
| [[File:Stage_13_image_021.jpg|120px]] | | [[File:Stage_13_image_021.jpg|120px]] | ||
|- | |||
| [[:File:Stage_13_image_015.jpg|15]] | |||
| [[:File:Stage_13_image_016.jpg|16]] | |||
| [[:File:Stage_13_image_017.jpg|17]] | |||
| [[:File:Stage_13_image_018.jpg|18]] | |||
| [[:File:Stage_13_image_019.jpg|19]] | |||
| [[:File:Stage_13_image_020.jpg|20]] | |||
| [[:File:Stage_13_image_021.jpg|21]] | |||
|- | |- | ||
| [[File:Stage_13_image_022.jpg|120px]] | | [[File:Stage_13_image_022.jpg|120px]] | ||
Line 33: | Line 57: | ||
| [[File:Stage_13_image_027.jpg|120px]] | | [[File:Stage_13_image_027.jpg|120px]] | ||
| [[File:Stage_13_image_028.jpg|120px]] | | [[File:Stage_13_image_028.jpg|120px]] | ||
|- | |||
| [[:File:Stage_13_image_022.jpg|22]] | |||
| [[:File:Stage_13_image_023.jpg|23]] | |||
| [[:File:Stage_13_image_024.jpg|24]] | |||
| [[:File:Stage_13_image_025.jpg|25]] | |||
| [[:File:Stage_13_image_026.jpg|26]] | |||
| [[:File:Stage_13_image_027.jpg|27]] | |||
| [[:File:Stage_13_image_028.jpg|28]] | |||
|- | |- | ||
| [[File:Stage_13_image_029.jpg|120px]] | | [[File:Stage_13_image_029.jpg|120px]] | ||
Line 41: | Line 73: | ||
| [[File:Stage_13_image_034.jpg|120px]] | | [[File:Stage_13_image_034.jpg|120px]] | ||
| [[File:Stage_13_image_035.jpg|120px]] | | [[File:Stage_13_image_035.jpg|120px]] | ||
|- | |||
| [[:File:Stage_13_image_029.jpg|29]] | |||
| [[:File:Stage_13_image_030.jpg|30]] | |||
| [[:File:Stage_13_image_031.jpg|31]] | |||
| [[:File:Stage_13_image_032.jpg|32]] | |||
| [[:File:Stage_13_image_033.jpg|33]] | |||
| [[:File:Stage_13_image_034.jpg|34]] | |||
| [[:File:Stage_13_image_035.jpg|35]] | |||
|- | |- | ||
| [[File:Stage_13_image_036.jpg|120px]] | | [[File:Stage_13_image_036.jpg|120px]] | ||
Line 49: | Line 89: | ||
| [[File:Stage_13_image_041.jpg|120px]] | | [[File:Stage_13_image_041.jpg|120px]] | ||
| [[File:Stage_13_image_042.jpg|120px]] | | [[File:Stage_13_image_042.jpg|120px]] | ||
|- | |||
| [[:File:Stage_13_image_036.jpg|36]] | |||
| [[:File:Stage_13_image_037.jpg|37]] | |||
| [[:File:Stage_13_image_038.jpg|38]] | |||
| [[:File:Stage_13_image_039.jpg|39]] | |||
| [[:File:Stage_13_image_040.jpg|40]] | |||
| [[:File:Stage_13_image_041.jpg|41]] | |||
| [[:File:Stage_13_image_042.jpg|42]] | |||
|- | |- | ||
| [[File:Stage_13_image_043.jpg|120px]] | | [[File:Stage_13_image_043.jpg|120px]] | ||
Line 57: | Line 105: | ||
| [[File:Stage_13_image_048.jpg|120px]] | | [[File:Stage_13_image_048.jpg|120px]] | ||
| [[File:Stage_13_image_049.jpg|120px]] | | [[File:Stage_13_image_049.jpg|120px]] | ||
|- | |||
| [[:File:Stage_13_image_043.jpg|43]] | |||
| [[:File:Stage_13_image_044.jpg|44]] | |||
| [[:File:Stage_13_image_045.jpg|45]] | |||
| [[:File:Stage_13_image_046.jpg|46]] | |||
| [[:File:Stage_13_image_047.jpg|47]] | |||
| [[:File:Stage_13_image_048.jpg|48]] | |||
| [[:File:Stage_13_image_049.jpg|49]] | |||
|} | |} |