Template:Week 3 movie: Difference between revisions
From Embryology
(Created page with "{| border='0px' |- | 120px|link=Quicktime_Development_Animation_-_Week_3 |-bgcolor="a3bfb1" | '''Week 3''' |-bgcolor="F5FFFA" | [...") |
No edit summary |
||
Line 2: | Line 2: | ||
|- | |- | ||
| [[File:Week3_folding icon.jpg|120px|link=Quicktime_Development_Animation_-_Week_3]] | | [[File:Week3_folding icon.jpg|120px|link=Quicktime_Development_Animation_-_Week_3]] | ||
|-bgcolor="a3bfb1" | |||
| '''Week 3''' | |||
|-bgcolor="F5FFFA" | |||
| [[Quicktime_Development_Animation_-_Week_3|Quicktime]] | [[Development_Animation_-_Week_3|Flash]] | |||
|} | |||
{| border='0px' | |||
|- | |||
| <qt>file=Week3_folding.mov|width=194px|height=260px|controller=true|autoplay=false</qt> | |||
|-bgcolor="a3bfb1" | |-bgcolor="a3bfb1" | ||
| '''Week 3''' | | '''Week 3''' |