Template:Urogenital septum movie: Difference between revisions
From Embryology
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''Urogenital Septum''' | | '''Urogenital Septum''' | ||
|-bgcolor="F5FFFA" | |-bgcolor="F5FFFA" | ||
| [[Quicktime Development_Animation_-_Urogenital_Septum|Quicktime]] | [[Development_Animation_-_Urogenital_Septum|Flash]]] | | [[Quicktime Development_Animation_-_Urogenital_Septum|Quicktime]] | [[Development_Animation_-_Urogenital_Septum|Flash]] | ||
|} | |||
{| border='0px' | |||
|- | |||
| [[File:Urogenital_sinus_001 icon.jpg|90px|link=Quicktime_Development_Animation_-_Urogenital_Sinus]] | |||
|-bgcolor="a3bfb1" | |||
| '''Renal Overview''' | |||
|-bgcolor="F5FFFA" | |||
| [[Quicktime_Development_Animation_-_Urogenital_Sinus|Quicktime]] | [[Development_Animation_-_Urogenital_Sinus|Flash]] | |||
|} | |} |