Template:Science Lecture movie table: Difference between revisions
From Embryology
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 6: | Line 6: | ||
| valign="bottom"|{{2016Lecture-Week 3}} | | valign="bottom"|{{2016Lecture-Week 3}} | ||
| valign="bottom"|{{2016Lecture-Mesoderm}} | | valign="bottom"|{{2016Lecture-Mesoderm}} | ||
|- | |||
| valign="bottom"|{{2016Lecture-Placenta}} | | valign="bottom"|{{2016Lecture-Placenta}} | ||
| valign="bottom"|{{2016Lecture-Respiratory}} | | valign="bottom"|{{2016Lecture-Respiratory}} |