Template:Maternal Links: Difference between revisions
From Embryology
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 2: | Line 2: | ||
|-bgcolor="F5FFFA" | |-bgcolor="F5FFFA" | ||
| '''Maternal Links:''' [[Genetic risk maternal age]] | [[Placenta - Maternal Decidua]] | {{maternal diabetes}} | {{maternal hyperthermia}} | {{maternal inflammation}} | [[:Category:Maternal|Category:Maternal]] | | '''Maternal Links:''' [[Genetic risk maternal age]] | [[Placenta - Maternal Decidua]] | {{maternal diabetes}} | {{maternal hyperthermia}} | {{maternal inflammation}} | [[:Category:Maternal|Category:Maternal]] | ||
|- | |||
| | |||
|- | |- | ||
| {{environmental}} | | {{environmental}} |