Template:ICD-11 Developmental anomalies table: Difference between revisions
From Embryology
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 56: | Line 56: | ||
| {{ICD11weblink}}1047378803 adrenal glands] | | {{ICD11weblink}}1047378803 adrenal glands] | ||
| [[Endocrine_-_Adrenal_Development#Abnormalities|adrenal abnormalities]] | | [[Endocrine_-_Adrenal_Development#Abnormalities|adrenal abnormalities]] | ||
|-bgcolor="FEF9E7" | |||
| {{ICD-11}} | |||
| {{Abnormality Links}} | |||
|}<noinclude>[[Category:Template]][[Category:Table]][[Category:Abnormal Development]]</noinclude> | |}<noinclude>[[Category:Template]][[Category:Table]][[Category:Abnormal Development]]</noinclude> |